Drzwi przesuwne HS-HST składane harmonijkowe Poznań

Drzwi przesuwne panoramiczne Skyline – nowość w ofercie.

Budując lub kupując dom odruchowo skłaniamy się do dużych przeszkleń, aby uzyskać pewną perspektywę na ogród lub taras. Daje to nam poczucie komfortu i integracji z nieokiełznaną przestrzenią. Pomaga nam to w relaksie i wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Okna przesuwne w systemie HS/HST to prestiż i są synonimem luksusu. Domy wyposażone w taką stolarką dają więcej możliwości.

Nowoczesne budownictwo, stwarza nowe horyzonty w projektowaniu pomieszczeń. Duże przestrzenie pozwalają stworzyć godne warunki dla zachowania sprzyjających warunków dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Nie jednokrotnie słyszymy w radiu, telewizji czy innych mediach jak ważna jest nasza higiena umysłu poprzez dostęp naturalnego światła. O tym już nie trzeba nikogo przekonywać. To dzięki dużym przeszkleniom z widokiem na soczystą trawę, piękne drzewa owocowe nasz dom zyskuje wielkowymiarowość.

DESIGN

Już dziś przedstawiamy system drzwi przesuwnych „JUTRA” z ukrytą ramą SKYLINE, który bazuje na wąskich profilach zyskując bardzo pożądany minimalistyczny wygląd. Ramy są ukryte w ścianach, podłodze i suficie. Połączenia skrzydeł to zaledwie 25mm, dzięki temu uzyskujemy niemal idealne jednolite szklenie. To właśnie dziś od nowa nadają znaczenia słowa, szyk i elegancja. Gdyby ktoś wczoraj zapytał się mnie czy okno przesuwne na wysokość 4 metrów jest wykonalne to bym się zastanowił, ale dziś z czystym sumieniem takiej osobie mówię tak, 4 metry wysokości nie stanowi żadnego problemu. Pozwala uzyskać spektakularne, niesamowite, niespotykane nigdy wcześnie szklenie przesuwne.

Komfort

Wnętrza pełne promieni słonecznych skierowane na południe lub południowy wschód. Okna w systemach przesuwnych mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie (możliwość schowania centralki w ościeżnicy lub wystawienia centralki na ścianie). Nasze systemy możemy wyposażyć szereg dodatków takich jak: zamek zewnętrzny, szyby antywłamaniowe etc. Profile są wielokomorowe i wyposażone w doskonałe wkładki termiczne. Dzięki temu okna są ciepłe i przyjazne dla środowiska. Szklenie od 52 do 60mm. Wybierając okna z dużymi przeszkleniami warto stawiać na doskonały wygląd, komfort i bezpieczeństwo.

Pełniejsze informacje otrzymają Państwo kontaktując się z nami lub odwiedzając stronę internetową Drzwi przesuwne HS-HST składane harmonijkowe Poznań