Rolety aluminiowe Poznań

Rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) to idealne rozwiązanie, które uchroni nas przed wysoką temperaturą w sezonie letnim, zapewni spokój w naszej prywatności, zabezpieczy nasz dobytek.

Rolety z naszej firmy są produkowane na profilach i podzespołach Aluprof. Pewny dostawca podzespołów aluminiowych to wysoka jakość produktu końcowego. Proponujemy wszystkie dostępne rozwiązania jakie występują na rynku w Europie i na świecie. Wszystkie niezbędne certyfikaty do tego aby wykorzystywać rolety w domach z myślą o poprawie bilansu energetycznego. Nasze rolety pozwalają obniżyć rachunki za koszty ogrzewania w sezonie grzewczym, a latem obniżyć zużycie energii elektrycznej przez zminimalizowanie użycia klimatyzacji, oraz zapewnią zacienienie mieszkania dając przyjemne ochłodzenie i pozwolą odpocząć naszym oczom.

Jako jedni z nielicznych posiadamy w swojej ofercie rolety z certyfikatem RC3 to daje nam spokój duch kiedy odpoczywamy poza domem i nie musimy myśleć o tym czy nasz dobytek jest bezpieczny, czy to w ferie czy w wakacje.

STEROWANIE

Elastyczność rozwiązań to nasza domena. Sterowanie do rolet, bram, roletek, markiz etc. Te wszystkie rozwiązania, które posiadamy w ofercie, pozwolą skonfigurować się za pomocą centralki, telefony czy jednego pilota.

Oczywiście wszystkie nasze rozwiązania do rolet, żaluzji, bram, markiz itd., możesz otworzyć ręcznie za pomocą zwijacza ręcznego lub korby. W dobie wszechobecnej komputeryzacji postaw na zdalne zamykanie i otwieranie za pomocą nowoczesnego pilota lub inteligentnego oprogramowania. „Inteligentne domy” to nie wymysł to technologia która sprawdzi się dziś i jutro.

UWAGA!! Tylko w trakcie trwania promocji. Cena za silnik do rolety zewnętrznej to tylko 150 PLN netto*

Pełniejsze informacje otrzymają Państwo kontaktując się z nami lub odwiedzając stronę internetową Rolety aluminiowe Poznań.